GÖÇ İDARESİ ÖDEMELERİ VERGİ BORCU YOKTUR YAZILARI HAKKINDA-EKİM AYI 2.LİSTE


Değerli Meslektaşlarımız,

Göç İdaresi ödemeleri için talep edilen “vergi borcu yoktur” yazılarının oda personellerimiz tarafından arama yapılarak toplanması ve göç idaresine ulaştırılması işlemi yapılmaktaydı.

Ödemelerin gecikmemesi için Odamız web sitesinden yapılacak duyuruların takip edilerek Vergi Dairesinden “Borcu Yoktur” yazısının Odamız mail adresine gönderilmesi gerekecektir.   

2023 yılı Ekim 2. liste fatura ödemeleri gerçekleşecek olup, aşağı listede faturası olan eczacılarımızın adanaeczaciodasi@gmail.com  mail adresine PDF formatında vergi borcu yoktur yazılarını ivedilikle en geç 8.02.2024 Perşembe günü saat 10:00 'a kadar mail atılması gerekmektedir. Ödemeler açısından sıkıntı yarattığından dolayı vergi borcu yoktur yazılarının tarihinin duyuruya çıktığımız tarihten itibaren alınmış olması önemle rica olunur. Vergi borcunu talep ederken YAZI TALEP NEDENİ kısmının “Vadesi Geçmiş Borç Durumunu Gösterir Belge (6183 S.K. 22/A)”olarak seçilmesi ve ilgi bölümüne Adana İl Göç İdaresi Müdürlüğü yazılması gerekmektedir. Aksi takdirde ödemeler yapılmayacaktır. (Bir liste daha yayınlanacaktır.) 

Meslektaşlarımıza önemle duyurulur.Ek Dosyalar

Ek dosya için tıklayınız...