TEŞEKKÜR EDİYORUZ...

Değerli Meslektaşlarım,

Adana Eczacı Odası Olağan Seçimli Genel Kurulu 28 - 29 Eylül 2013 tarihlerinde gerçekleşti. Seçim sonucu siz meslektaşlarımızın tercihi ile oluşan Odamız Kurulları yine siz değerli meslektaşlarımıza hizmet üretmek ve mesleğimizde yaşadığımız sıkıntıların çözümüne katkıda bulunabilmek adına göreve başladı.

Meslek örgütlerinde doğru hizmetin yan yana durabilmekle, iletişimle, paylaşımla, emek verme kültür ve bilinciyle oluştuğunu biliyoruz.

Şahsım ve yol arkadaşlarım adına tüm meslektaşlarımıza genel kurul ve seçim günü gösterdikleri yoğun ilgi ve katılım için en samimi duygularımla teşekkürü bir borç bilirim.

Bizlere verdiğiniz sorumluluğun bilinci ile önümüzde ki süreçte dostluğunuzu, güveninizi ve desteğinizi her zaman yanımızda hissedeceğimizi belirtir; “Birlikte Yönetelim” ilkesinden yola çıkarak, seçimler öncesi oluşan tablonun demokrasi gereği zenginliğimiz olarak algılanması gerektiğinden hareket ile Adana Eczacı Odası çatısı altında tüm meslektaşlarımızın görev ve sorumluluk alacağına olan inancımı yineler, sonsuz şükran ve saygılarımı sunarım.

YÖNETİM KURULU ADINA

BAŞKAN

ECZ. ERSUN ÖZKAN