ÖNEMLİ BÖLGE TOPLANTILARI HAKKINDA

Değerli Meslektaşlarımız,

Hepinizin bildiği gibi özellikle son dönem ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılara ve belirsizliklere paralel mesleğimizde de ekonomik anlamda ciddi sıkıntılar yaşanıyor. Ayrıca ülkemizde eczacılık alanı ilacın uzmanı olan bizlere rağmen artan bir ivme ile değiştirilmeye çalışılarak, eczane sağlık ürünlerinin eczane dışına çıkarılmasına, halk sağlığını tehlikeye atacak bir şekilde ticarileştirilmesine ve internet veya başka kanallardan halka ulaştırılmasına yönelik ciddi bir çalışma sürdürülmektedir.

İşte tüm bu konuların konuşularak tartışıldığı ve kararların alındığı 19 Eylül 2018 tarihinde Ankara’da yapılan Başkanlar Danışma Kurulu toplantısı sonrası önemli bilgilendirmelerin ve görüş alışverişinin yapılacağı bölge toplantılarımız 24-25 Eylül 2018 tarihlerinde Odamız Ecz. Ali AYSAN toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.

Mesleğimizin ve eczanelerimizin geleceğini yakından ilgilendiren önemli toplantımıza tüm meslektaşlarımızın katılımını bekliyoruz.

 

1.TOPLANTI; 24 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 12:30’da SEYHAN ilçesindeki meslektaşlarımız için,

 

2.TOPLANTI; 25 Eylül 2018 Salı günü saat 12:30’da YÜREĞİR, ÇUKUROVA, SARIÇAM ve diğer ilçelerdeki meslektaşlarımız için Odamızda bilgilendirme toplantıları yapılacaktır.

 

Meslektaşlarımıza önemle duyurulur.