Denetleme Kurulu


ECZ.M.SERKAN KILINÇ
ECZ.M.SERKAN KILINÇ
BAŞKAN

1985 yılında Adana'da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Adana'da tamamladı. 2008 yılında Mersin Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. 2010 yılı Eylül ayından itibaren DUYGUM eczanesi adı altında mesleğini serbest eczacı olarak devam ettirmektedir. Adana Eczacı Odası bünyesinde bölge temsilci yardımcılığı, denetçi eczacı, yayın komisyonu üyeliği gibi çeşitli kurul ve komisyonlarında görev aldı. 2015-2017 dönemi Denetleme Kurulu üyeliği, 2017-2019 döneminde Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.


ECZ. MEHMET FEHMİ GÖZÜ
ECZ. MEHMET FEHMİ GÖZÜ
ÜYE

06.01.1967 yılında Mardin’de doğdu. İlk ve ortaöğretimimi Mardin’de tamamladı. Gazi Üniversitesi Eczacılık fakültesini bitirdi. Odamız denetçi eczacı ve bölge temsilciliği görevlerinde bulundu. Evli ve iki çocuk babası.   


ECZ. HAKAN DENİZ
ECZ. HAKAN DENİZ
ÜYE

1979 yılında Kadirli'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ceyhan'da tamamladı.2002 yılında Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun oldu. 2017-2018 yılları arasında Marmara Üniversitesi Klinik Eczacılık Anabilim Dalı'nda Tezsiz Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.2002 yılından beri Çelemli Eczane'sinde serbest eczacılık yapmaktadır. Adana Eczacı Odası'nda çeşitli yıllarda  temsilci yardımcılığı ve temsilcilik yaptı. Çeşitli dönemlerde eğitim komisyonu, yayın komisyonu gibi çeşitli komisyonlarda görev yaptı.